Haberler

Camiaya Duyuru

Kulübü devraldığımızdan bu yana 2 sezondur başarı üstüne başarı ekledik. 1. Amatör Küme Şampiyonluğu, 1. Amatör Küme Play-Off Grubu Şampiyonluğu, Ankara Süper Amatör Lig Şampiyonluğu sonrasında BALGATSPORUMUZU tarihinde ilk defa Bölgesel Amatör Lig’e yükselme Play-Off maçlarına taşıdık. 2 senedir hem maddi hem manevi emekler sarfederek bugünlere getirdiğimiz kulübümüz taraflı tarafsız tüm futbolseverlerin takdirini kazanmıştır.

Sizlerin de hak vereceği üzere bulunduğumuz lig ve play-off atmosferi, rekabet etmekte olduğumuz; sınırsız bütçeye sahip Belediye Kulüpleri, hedefimize ulaşmakta önümüzdeki ciddi engeller konumundalar. Bugün aldığımız Haymana Belediye Spor mağlubiyetinden gerekli dersleri çıkardığımızı, önümüzdeki 4 maçta sahaya yüzde yüzümüzü yansıtacağımızı ve Bölgesel Amatör Lig’e yükseleceğimizi sizlere iletmek isterim.

Kulübümüzün bu günlere gelmesinde emekleri yadsınamaz bütün hocalarımı, futbolcularımı kutlarım. Ailesinden, işinden, arkadaşlarından feragat edip bütün sezon en üst düzeyde emek veren kardeşlerime hakkımın sonuna kadar helal olduğunu ve hepsine güvenimin sonsuz olduğunu da burada belirtmiş olmak isterim.

Semtimizin 67 yıllık hayalini gerçekleştirmek üzere verdiğimiz bu mücadelede semtimiz sakinlerinden de özel bir ricam var: “Bu kulübü sahipsiz bırakmayın. Hiçbir semt sakinimizden, bu kulübe gönül vermiş hiç kimseden maddi bir beklentim bugüne kadar olmadığı gibi bundan sonra da olmayacaktır. Sizlerden tek beklentim alnının son damlasına kadar terini bu kulüp için akıtan insanlara tribünlerden destek olmanızdır.”

BİZ ŞAMPİYON OLACAĞIZ!

Bedirhan Kapkiç
BALGATSPOR Kulübü Başkanı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu